dania na patelnie z makaronem

dania na patelnie z makaronem

Secret uzdrowienie Czy w słowie

„Weź udział w moich słów; nakłoń ucha do moich wypowiedzi niech nie odbiegają od twoich oczu.. Utrzymać je w pośród serca twego Dla żywot są do tych, które je znaleźć i zdrowia całego ich ciała.” (Przyp. 4: 20-22)

Biblia jest jasne. Wersety te oraz wiele innych na całym Słowem Bożym, obiecuję, że jest boska wola Boża, aby cię uzdrowić. Istnieje wiele, jednak, że zrobi karierę poza kwestionowania tego. To jest tak smutne, ponieważ są one powstrzymując największą obietnicę Bożą cudów od siebie i wiele innych. Jest to po prostu znak niewiary z ich strony. Wielu twierdzi, że modlili się i modlił się, ale nic się nie stało. Czy byłeś tam? Wiem, że mam; wiele razy, zanim odkrył tajemnicę.

Nie chodzi o to, czy taka jest wola Boża, aby leczyć, ale czy naprawdę w to uwierzyć. Wiara rodzi się ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Boże. (Rz. 10: 17) To w istocie mówi, że jeśli nie są zaznajomieni z całego Słowa Bożego, to trudno jest budować swoją wiarę.

Każdy wierzący nadano miarę wiary. (Rz 12: 3). Bóg nie powiedział „a” Środek ten, co sugeruje, że niektórzy mają więcej niż inni. Mówi nam, że wszyscy mamy zwanej dalej „środek do życia pełnego, bogate życie! W rzeczywistości, trzeba tylko wiarę wielkości ziarnka gorczycy iżbym góry przenosił obciążeń ze swojego życia! (Mat. 17: 20)

Zadaj sobie następujące pytania: „Czy mogę prosić Boga o moje potrzeby tylko wtedy, gdy jestem w prawdziwe kłopoty?” „Czy znam Boże obietnice dla mojego życia? I czy ja wiem, jak skutecznie się modlić?”

Te pytania są kluczowe do posiadania potrzeb spełnione. Odpowiedzi są w Słowie Bożym i muszą być osobiście dostrzec. Nie, nie poddawaj się! Nie mów sobie, że jest to zbyt trudne lub zbyt skomplikowane! To nie jest! Ewangelia jest bardzo proste i łatwe do zrozumienia! To wszystko o przyjście do Pana jako małe dziecko, wspinając się na kolana, a twój tata mówi mu potrzeb.
Artykuł napisany przez: