dania miesne z patelni grillowej

dania miesne z patelni grillowej Twoim celem jest, aby spróbować wszystkie rodzaje kombinacji najlepszych pomysłów jak najszybciej za niską opłatą za każdym razem. Następnie należy zbadać numery, aby zobaczyć czy którekolwiek z tych badań udało się, przynajmniej na tyle dobrze, że można zrobić przyzwoity zysk, jeśli nie rozwałkować produkt lub usługę.

Wystarczy zacząć najlepsze plany masz, i myślę je przez w najgłębszym z możliwych sposobów przed rozpoczęciem badania. The Very Best plany są te kombinacje produktów, usług i promocji, które sprawiło, że najwięcej pieniędzy w przeszłości, lub które pracowały najlepsze dla innych ludzi. Po dokonaniu tych planów, aby małe, agresywne testy co postrzegają jako najlepsze warianty tych planów. Wykorzystaj swoje największe, najśmielszych taktyki, te jesteś najbardziej boi. Jeśli coś nie trochę straszyć, to prawdopodobnie nie powinien zrobić. To musi być rewolucyjne, i trzeba być skłonni do wydawania pieniędzy, aby zarabiać pieniądze.

Nie musisz się martwić o utratę dużo pieniędzy, jeśli testujesz małe. Jeśli używasz direct mail, właśnie poczta kilka tysięcy paczek do swoich najlepszych klientów. Jeżeli oferta bomb, to jesteś na nie więcej niż kilka tysięcy dolarów. Jeśli przetestować 10 z tych pomysłów, oczywiście jesteś obecnie kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Ale powiedzmy, że można uzyskać pozytywną odpowiedź od pomysłu # 11 i zainwestować kolejny 20.000 $ na przesuwanie go z wielkim - i jest to fenomenalne uderzenie, które Cię zarabia milion $ w ciągu kilku miesięcy. Nagle, nie jesteś w dół $ 50.000; jesteś aż $ 950000. Jeszcze lepiej, promocja będzie prawdopodobnie dalej, aby jeszcze więcej pieniędzy; a nawet po niej Peters się, można ponownie wykorzystać jego najlepszych elementów w kolejnych testach i promocjach.

Można zobaczyć, jak to jest proste? Jednak większość ludzi po prostu nie rozumieją tego pojęcia! Większość sprzedawców boją się testować nowe pomysły, bo boją się utraty pieniędzy.
Artykuł napisany przez: