dania na patelnie z makaronem

dania na patelnie z makaronem

Secret uzdrowienie Czy w słowie

"Weź udział w moich słów; nakłoń ucha do moich wypowiedzi niech nie odbiegają od twoich oczu.. Utrzymać je w pośród serca twego Dla żywot są do tych, które je znaleźć i zdrowia całego ich ciała." (Przyp. 4: 20-22)

Biblia jest jasne. Wersety te oraz wiele innych na całym Słowem Bożym, obiecuję, że jest boska wola Boża, aby cię uzdrowić.kolekcjonerskie-hologramy.pl Istnieje wiele, jednak, że zrobi http://www.prefabetkurzetnik.pl/konstrukcje-stalowe.html karierę poza kwestionowania tego. To jest tak smutne, ponieważ są one powstrzymując największą obietnicę Bożą cudów od siebie i wiele innych. Jest to po prostu znak niewiary z ich strony. Wielu twierdzi, że modlili się i modlił się, ale nic się nie stało. Czy byłeś tam? Wiem, że mam; wiele razy, zanim odkrył tajemnicę.

Nie chodzi o to, czy taka jest wola Boża, aby leczyć, ale czy naprawdę w to uwierzyć. Wiara rodzi się ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Boże. (Rz. 10: 17) To w istocie mówi, że jeśli nie są zaznajomieni z całego Słowa Bożego, to trudno jest budować swoją wiarę.

Każdy wierzący nadano miarę wiary. (Rz 12: 3). Bóg nie powiedział "a" Środek ten, co sugeruje, że niektórzy mają więcej niż inni. Mówi nam, że wszyscy mamy zwanej dalej "środek do życia pełnego, bogate życie! W rzeczywistości, trzeba tylko wiarę wielkości ziarnka gorczycy iżbym góry przenosił obciążeń ze swojego życia! (Mat. 17: 20)

Zadaj sobie następujące pytania: "Czy mogę prosić Boga o moje potrzeby tylko wtedy, gdy jestem w prawdziwe kłopoty?" "Czy znam Boże obietnice dla mojego życia? I czy ja wiem, jak skutecznie się modlić?"

Te pytania są kluczowe do posiadania potrzeb spełnione. Odpowiedzi są w Słowie Bożym i muszą być osobiście dostrzec. Nie, nie poddawaj się! Nie mów sobie, że jest to zbyt trudne lub zbyt skomplikowane! To nie jest! Ewangelia jest bardzo proste i łatwe do zrozumienia! To wszystko o przyjście do Pana jako małe dziecko, wspinając się na kolana, a twój tata mówi mu potrzeb.
Artykuł napisany przez: