szybkie i proste dania z patelni

szybkie i proste dania z patelni

Jak wziąć ogromne ryzyko - A grać bezpiecznie w tym samym czasie

Dzięki tej strategii można stracić pieniądze na dziewięć z dziesięciu swoich nowych pomysłów - i nadal kończy się dokonaniem fortunę. Sekretem jest, aby przetestować wszystko najpierw ostrożnie, ale agresywnie. Wystarczy jeden zwycięzca raz na jakiś czas, aby nie tylko odzyskać swoje straty na pozycjach, które nie ułoży, ale także uruchamiać się zyski w milionach.

Wiem, że to prawda, ponieważ jest to jeden ze sposobów, jakie budowane własną fortunę.

Pozwól mi zrobić to bardzo jasne od początku, że nigdy nie znajdzie swoje największe zwycięzców bez agresywnej testowania. To wszystko na ten temat, chyba że po prostu potknąć się na coś specjalnego - i od kiedy jest marketing na loterii? Nawet jeśli nie potknąć się na coś opłacalne, będziesz wiedzieć, jak śledzić go z powodzeniem, bo po prostu kolejna jednego przeboju.

Dzięki sile marketingu bezpośredniego reagowania, można przetestować swoje pomysły na najbardziej agresywnych produktów, usług i promocji dla bardzo małych kwot. Myśl o sobie jako Wildcatter Gilman otworów wiertniczych gdziekolwiek badania zabierze Cię. Nieuchronnie, większość będzie suche otwory. Ale wszystko to ma jeden wielki strajk płacić za wszystkich niepowodzeń, a nawet więcej. Tak samo tutaj. Jeśli uważnie sprawdzić, niedrogo próbkowania swój rynek przed rzucić coś big-czas, nigdy nie stracimy to wszystko w jednym rzucie. Ale kiedy już znaleźliśmy coś i sprawdzone to zadziała, jeśli marketplace jest wystarczająco duży, można potencjalnie zarobić miliony po rozciągnąć swoją promocję w wielkim, tłustym sposób.

Tak wiele osób martwi się o utratę pieniędzy, które nigdy nie podejmować ryzyko, niezbędne do zarabiania pieniędzy. Dzięki tej zasadzie, trzeba ustawić się z gotowością do stracenia, która jest obca mentalności większości ludzi.
Artykuł napisany przez: