gotowanie na patelni teflonowej

gotowanie na patelni teflonowej Nazywamy to "5 i 5." Aby osiągnąć nasz milionów dolarów miesięcznie cel, musimy wysłać 40.000 bezpośrednie przesyłkach pocztowych w każdym tygodniu.

Zasadniczo mamy do wygenerowania 2.000 potencjalnych klientów każdego tygodnia od tych 40.000 sztuk elektroniczną. Spośród tych 2.000 potencjalnych klientów, chcemy przekształcić 5% - 100 potencjalnych klientów - do sprzedaży wynosi średnio 2.500 $ każdy.pisanie prac To przychodzi do 250.000 $ tygodniowo; cztery razy, że jest nasza miesięczna mln. dość proste, prawda? To wszystko sprowadza się do konwersji tylko jedną czwartą jednego procenta wszystkich naszych potencjalnych klientów do sprzedaży.

Teraz jest spalanie pytanie: "Jakie założenia musi udowodnić, odnosi się do promocji, aby osiągnąć ten cel?" Wiemy, że możemy maila 40.000 bezpośrednie przesyłkach pocztowych w tygodniu na nasz rynek; to jest pewne. Nasz rynek jest ogromny, a my mamy najlepsze z możliwych list. Składają się one z ludzi, którzy jeszcze tego nie uczyniły interesy z nas, ale którzy udowodnili, że są one poważne o zarabianie więcej pieniędzy lub pytając o zakupie taniego możliwości biznesowych z jednego z naszych konkurentów.

To załatwia Krok # 1 naszego planu. Krok 2 zadaje sobie pytanie: "Co mamy zrobić, aby otrzymać 5% tych ludzi do reagowania na naszej pierwszej oferty?" a następnie wdrożenie nasze najlepsze odpowiedzi. W kroku # 3, pytamy: "Co mamy zrobić, aby otrzymać 5% tych ludzi, aby dać nam średnio $ 2,500 za początkowej kombinacji produktów i usług staramy się je sprzedać?" http://www.zadluzenia.com/artykul/wszystko-o-provident-pozyczki-dla-zadluzonych-oferta-i-opinie/ Wszystkie te pytania trzeba odpowiedzieć w miarę naszych możliwości, zanim jeszcze rozpocznie testowanie.

Tak zaczyna się na szeregu założeń, które podejmujemy na temat naszych perspektyw; niektórzy nazywają ten biznes plan lub obrotu. Następnie próbują udowodnić, że te założenia są prawdziwe w każdym calu.
Artykuł napisany przez: żeń szeń