jaka patelnie wybrac teflonowa czy ceramiczna

jaka patelnie wybrac teflonowa czy ceramiczna

5 porad na temat Przezwyciężenie strachu przed wystąpień publicznych

Dlaczego tak wielu ludzi jest przerażona na myśl o wystąpień publicznych? Można być najbardziej pewny siebie, ale jeśli ktoś poprosił Cię mówić przed tłum ludzi by natychmiast zacząć potu, wstrząsnąć i czuje się bardzo chory. Faktem jest, że Amerykanie boją publicznego mówienia bardziej niż śmierć.systemy konferencyjne Brytyjczycy obawiają się go mniej - boją się śmierci więcej! Niektórzy aktorzy przechodzą tremy w pewnym momencie w ich karierze.

Amerykańska aktorka Daryl Hannah Paul McKenna udał się do pokonania jej tremę - to był jej pierwszy raz na scenie. Brytyjski aktor Steven Fry faktycznie nie odwrócił się do swojego występu scenicznego - uciekł z kraju, a nie - bo nie mógł stawić czoła publiczność teatralną. Są to tylko niektóre przykłady profesjonalnych ludzi, którzy sami cierpią z powodu fobii znajdujące się przed tłumy. Choć te dwa aktorzy byli pewni przed kamerą, ale kiedy przyszło do pojawiających się na scenie z ogromnym tłumie, patrząc na nich ich zaufanie zwiędły i panika ustawić w.

Jedną z przyczyn tak wielu ludzi boi się wystąpień publicznych jest, bo gdy w szkole zostali poproszeni do czytania z przodu klasy i gdy nauczyciel poprawione błędy to oczywiście wywołać inne dzieci wyśmiewać czytelnika. (Nauczyciele często zwracają uwagę na błędy dzieci sprawiają, zamiast wzmacniania dzieci, jak dobrze robią.) Ten strach pozostaje z dzieckiem aż do dorosłości, a to w końcu staje się fobii. Chodzi o to wszystko, co trzeba wiedzieć o tym, jak przezwyciężyć swój strach wystąpień publicznych to trzy rzeczy:

1. Zarządzanie swój stan

2. Znaj swoją treść

3. Porozmawiaj z pasją

Co mam na myśli zarządzać stanu jest to, że powiedzieć, że ten słynny aktor cierpiał z tremą i był to jego strategia, w jaki czuł boi przed udaniem się na scenie:

Artykuł napisany przez: