szybkie danie z patelni lubella

Jesteś gotów?

1. Czas jest wszystkim. Jeśli masz zamiar prześladować junior naw bez wywoływania dziwaczny wygląd z nastolatków dwadzieścia latków, masz sklep, gdy nie ma cię w pobliżu. Codzienne poranki, kiedy szkoła jest w sesji, to najlepszy czas. Jest rzeczą oczywistą, że należy całkowicie foliowe obuwie ochronne unikać weekendy.billboardy Jeśli nie jest to możliwe, podejmują młodszą kobietę z wami. Wiele kobiet ma ich nastolatków zakupy w Juniors. Nikt nie musi wiedzieć, że jesteś naprawdę wybierając ubrania dla siebie.

2. Z dala od skrajności, aby uniknąć strasznych "baraninę jak baranek '' wygląd. Wszelkie cutsie T-shirt, który czyta hottie, Cutie, brat itd wygląda śmiesznie w dojrzałej kobiety, podobnie jak błyskotki, dużo, mnóstwo wstążką z frędzlami, masz pomysł. Co masz zamiar po w Juniors jest krój lub kształt stroju. Trzymać się bardziej stateczny kolorów i mniejszych odbitek. Jeśli koniecznie musi mieć jeden z tych cutsie koszulkach, upewnić się, że gładkie i wolne wiadomości.

3. Get fajne dżinsy. Spójrzmy prawdzie w oczy, podczas gdy u kobiet jeansy są klasyczne i klasyki są świetne, nie są sexy, a nie zadowolić każdego. Wbrew temu, co słyszałeś, niski wzrost startowe wycięte dżinsy są wybawieniem dla większości kobiet dojrzałych. Niski wzrost bagażnika cięcie jest super, jeśli jesteś drobna lub z lekką nadwagą. Ten Jean daje złudzenie talii, wydłuża tułowia i czyni grzmotu uda wyglądają mniejsze. Klasyczne dżinsy, zwłaszcza proste nogi, mają skłonność do o wiele większych i dojrzałych kobiet wygląda dobrze większy. Jedna zasada niskich cięć wzrost startowych: nie daj się wzrost, który jest zbyt niska (w celu uniknięcia Rajstopy okiem) i zdecydować się na elegancki ciemny indygo lub czarnym kolorze. Nieco zakłopotany dżinsy są fajne. Należy unikać nadmiernych szczegółów. Zawrotnej tablica klamry, zamki, itp, które są popularne w młodszych dżinsy teraz będzie można spojrzeć jakby próbujesz zbyt mocno.
Artykuł napisany przez: